Udruga mladih u EU
"Naprijed Daruvar"

Predavanje o dojenju – “Sretna mama, sretna beba”

Dragi naši, započinje projekt na koji smo vrlo ponosni! 😊

U ponedjeljak (10.10.2022.) u 18:00 sati u dođite na prvo predavanje iz projekta “Sretna mama, sretna beba” na temu dojenja o kojemu će nas podučiti prim.mr.sc. Marija Čatipović, dr.med.spec.pedijatar! 👨‍⚕️👶

Svi ste dobrodošli i nadamo se da ćemo se vidjeti u velikome broju! 😁

Nastavi čitati..

Slične objave

Prijava – Odbojkaške igre 2022.

Pozdrav svima! Udruga mladih NADA i OK Daruvar organiziraju amaterski turnir u odbojci na pijesku i ove godine u subotu (13.08.2022.)!  Možete se prijaviti na sljedećem linku https://forms.gle/c84eckR26RN5WJJt6 Turnir se

Projekt “Sretna mama, sretna beba”

02.08.2022. u Zagrebu Udruga mladih „NADA“ je potpisala Ugovor o dodjeli financijskih sredstava temeljem Poziva za prijavu projekta udruga usmjerenih podršci roditeljstvu za 2022. godinu.

Skip to content